Zázemí

Areál SaBaT Praha je uzpůsoben pro plnohodnotný trénink baseballu a softballu. Pro nejmenší hráče, u kterých dbáme na celkový rozvoj sportovních dovedností, poskytuje areál dostatečný prostor pro různé pohybové hry. 

Pro trénink baseballu a softballu slouží sedm pálkařských klecí, k dispozici je několik nadhazovacích strojům včetně dvoukotoučového stroje pro trénování odpalu technických nadhozů a samoobslužného nadhazovacího stroje Iron Mike.

Baseballový nadhazovači trénují ve dvou plnohodnotných bullpenech.

V roce 2017 investoval klub za přispění grantu hlavního města Prahy do modernizace dugoutů (střídaček) na hlavních hřištích baseballu a softballu a do nových homerunových plotů.

Divákům jsou k dispozici pro sledování zápasů všech hřištích tribuny, každá s kapacitou 50 míst k sezení. Všechny hřiště jsou osazená elektronickými výsledkovými tabulemi.

Za poplatek lze zapůjčit i veškeré baseballové a softbalové vybavení: rukavice, pálky, míče, případně další dostupné sportovní náčiní a nářadí. Po dohodě lze zaškoleným osobám pronajmout i využití další techniky.

Areál je vybaven šatnami pro převlékání hráčů, k dispozici jsou sprchy a toalety, samozřejmostí je bezbariérové WC.

V areálu jsou k dispozici parkovací místa.

Pro čekající rodiče s malými dětmi je k dispozici hrací koutek s prolézačkou, skluzavkou a pískovištěm.

Vytisknout E-mail