Baseball

Nedokončený souboj s Tempem B

RSZ – zápas č. 10 SaBaT B vs. Tempo B

Sestava: P-Vítek, C-Vít, 1B-Štěpán, 2-Jedlička, 3B-Henriquez, SS-Hurdálek, LF-Doskočil, CF-Kuča T., RF-Weiss

 

Ač jsme byli domácí, odehráli jsme zápas na hřišti Tempa. Soupeř proti nám nasadil juniorské nadhazovače, kteří si nevedli špatně. Proti nim stála naše nadhazovačská, a bohužel jediná, hvězda Vítek. To jsme ještě netušili, jaká porce nadhozů ten den čeká!

Hned v 1. směně soupeř začal náporem a obsadil všechny mety, ale Vítek měl vše pod kontrolou: nepodařenou ulejvku chytil ze vzduchu a další 2 auty zařídil strike outy. Podobně proběhl i další inning: Vítek 3 strikouty, v naší dohrávce se na metu dostal pouze Vítek. Následoval strikeout a aut z luftu v CF a na 3. metě. Na začátku 3. směny se podařilo soupeři získat po erroru na první metě bod. Jinak až do 8. směny vše probíhalo více méně v režii Vítka - 11 strikeoutů! Zvrat nastal v dohrávce 6. směny, kdy se po BB dostal na metu Michal, následovalo trefení Mildy, kteří se po dlouhém odpalu Vítka do středního pole dostali domů. A bylo to 2:1 pro nás.

Do 9. směny nastoupil začátek line-upu soupeře, což byli nejsilnější pálkaři a navzdory počátečnímu strike-outu se jim podařilo vyrovnat. Směnu zakončil opět Vítek 2 „káčky“.

Následoval tie-break. A po něm další! Nervy drásající závěr utkání byli nuceni rozhodčí ukončit pro tmu za nerozhodného stavu 4:4.

Opět nutno vyzdvihnout heroický výkon Vítka, který dokázal odházet 11 směn, které měl neustále pod kontrolou!!!

Zapsal Eda.

 

Vytisknout E-mail