Baseball

3,5 hodinový boj o výhru, který byl v 8 směně ukončen pro tmu

Utkání č. 23: Kladno vs. SaBaT B 

Sestava: P-Kalčev, 1B-Kuča T., 2B-Hurdálek, 3B-Zatloukal, SS-Křepinský, LF-Jedlička, CF-Šonský, RF-Henriquez

 

Utkání s Kladnem pro nás nezačalo nejlépe, protože při vyzvedání výbavy pro zadáka jsme zjistili, že si někdo bez našeho vědomí, natož svolení, vzal mnou koupenou helmu s maskou. Byl jsem nucen se dovolit Honzy Tůmy, zda si ji můžeme půjčit od U15, jinak jsme byli na Kladně zbytečně. Proto jsme dorazili na hřiště jen půl hodiny před začátkem, což mohlo mít vliv na to, že Tadeáš neměl dost času na přípravu a hned v 1. směně vyčerpal penzum povolených nadhozů. V 1. směně jsme proti Barochovi vyšli naprázdno a jak jsem již uvedl Tadeášovi se moc nedařilo, vyčerpal limit nadhozů a Kladno se dostalo do vedení 4:0.

Ve 2. směně se nejprve odpalem dostal na 1. metu Evžen, po něm Tadeáš, kteří se po PB posunuli o metu. Odpalem Tomáše J. na spojku se za cenu vlastního autu (6-3) dostal domů Evžen. Odpalem Tomáš V. se opět za cenu nuceného postupu a autu na 2. metě dostal domů Tadeáš. V dohrávce na kopec nastoupil Vítek, hra dostala jiný spád. Nicméně navzdory 2 SO se podařilo Kladnu stáhnout další bod (5:2).

Ve 3. směně evidentně došly síly Barochovi a pro nás nastal „big inning“, kdy jsme po řadě dobrých odpalů a 4 BB zaznamenali 7 doběhů! Kladnu se nepodařilo víc než stáhnout 1 bod (6:9).

Ve 4. směně nasadilo Kladno na nadhoz mladého hráče, proti kterému naši vyšli naprázdno. Ale Kladno na tom nebylo o nic lépe – 3 pálkaři = 3x SO (stále 6:9).

V 5. směně naši opět bez bodu, Kladno rovněž.

V 6. směně nastal opět „big inning“, kdy jsme soupeři nadělili dalších 8 bodů!!! Kladno opět ani bod! (6:17).

V 7. směně jsme vyšli naprázdno, zatímco se Kladnu podařilo nepatrně poupravit nepříznivé skóre o 2 body (8:17).

V 8. směně jsme sice už měli obsazenou 2. a 3. metu, nicméně stav utkání zůstal nezměněn, protože z Kladna nastoupili jen 3 pálkaři a byly z toho 3 auty a utkání bylo ukončeno pro tmu.

Zapsal Eda

Vytisknout E-mail