Baseball

Zatím se držíme na 2 místě s bilancí 7 výher a 3 prohry

Utkání č. 51: SaBaT B vs. Miners Kladno

Sestava: P-Sobotka, C-Jaroměřský, 1B-Kuča T., 2B-Hurdálek, 3B-Zatloukal, SS-Křepinský, LF-Doskočil, CF-Kuča P., RF-Henriquez

 

Jako naschvál začalo v 5 hodin pršet a nevypadalo to, že by mělo přestat. Naštěstí kolem 18.h. déšť ustal, byli jsme nuceni vysušit pár menších louží, dosypat antuku a v 18.25 se mohlo přece jen začít hrát.

V 1.směně, než se mladý Sobotka rozházel, dal 2 mety zdarma a po vyložené chybě středního pole se Kladno ujalo vedení 3:0. Naštěstí se nám v dohrávce směny s pěti vydařenými odpaly a 2 metám zdarma podařilo 5 doběhů domů (5:3 pro nás).

V druhém inningu prokázal mladý Sobotka své kvality a hodil 3x SO, čehož jsme v dohrávce využili k navýšení náskoku dalšími 2 body (7:3).

V 3. směně si mladý nadhazovač vybral slabší chvilku a po 3 metách zdarma, 3 hitech, 2 errorech a PB Kladno ožilo, dosáhlo 7 bodů a rázem se ujali vedení 10:7! Ale i soupeřův nadhazovač si vybral slabší chvilku a díky 3xBB a 2 odpalům jsme snížili nepříznivý stav o 2 body na nadějných 10:9.

Došlo ke střídání na nadhozu. Vítek ve 4. a 5. směně na kopci opět zazářil a hodil 4x SO a díky 2 autům Kladno vyšlo bodově naprázdno.

Závěr utkání byl velice dramatický (aspoň pro mě J), protože jsme v dohrávce začali autem ze vzduchu. Následovala meta zdarma, Vítkova krádež 2. mety, Alešův a Kryštofův odpal, kdy Vítek dosprintoval domů a po dlouhém, sebeobětovacím odpalu Michala do levého pole, doběhl Aleš s vítězným bodem domů! Konec dobrý, všechno dobré a těsná výhra 11:10 je doma.

Zapsal Eda

 

Vytisknout E-mail