Baseball

SaBaT B v čele tabulky regionu Severozápad!

Utkání č. 53: Fulleros vs. SaBaT B

Sestava: P-Kalčev, C-Holmes, 1B-Jaroměřský, 2B-Špimr, SS- Křepinský, 3B-Henriquez, LF-Zatloukal, CF-Kuča T., RF-Černý

 

V utkání dvou mužstev z čela tabulky začal na nadhozu mladý, nadějný Tadeáš. A nevedl si špatně. V 1. směně hned 2 strike-outy a bez bodu. Ale v dohrávce se ani našim pálkařům moc nedařilo a též jsme nezaznamenali žádný doběh domů.

Na začátku 2. inningu se odpalem do středního pole dostal Vaněk na metu, po PB postoupil na druhou a po erroru na 1. metě doběhl domů. Nápor soupeře ukončil Tadeáš opět strike-outem. V dohrávce se nejprve na metu dostal Tadeáš (BB) a po vydařeném odpalu Martina Špimra do levého pole dosprintoval až domů. Následně José obsadil 1. metu (HP), na PB postoupil na druhou, ukradl třetí a po odpalu do vnějšího pole doběhl domů. 2:1 pro nás.

Začátek 3. směny: 3 pálkaři Fulleros = 3 auty. V dohrávce se nám daří: nejprve se na metu dostává Mára Černý (BB), toho posouvá až na 3. metu dlouhým odpalem do středního pole Vítek a Mára dobíhá pro další bod odpalem Aleše (FC). Za stavu 2 auty následují 2 mety zdarma a Jared odpalem do levého pole pro nás získává další bod (5:1)

Od 4. směny dochází ke střídání na nadhozu. Nastupuje Kryštof Dupal a soupeři rovněž neumožní nic. Ale náš tlak na pálce neustává a opět si připisujeme další bod (6:1).

Začátek 5. směny: 3 pálkaři soupeře = 3 auty (2x SO). Ale v dohrávce naši pálkaři dopadli obdobně.

V 6. nastává zvrat a navzdory 2 autům se soupeřům podařilo snížit nepříznivý stav o 2 body. V dohrávce se na pálku dostávají jen 3 pálkaři a jsou z toho 3 auty (6:3)

V 7. směně si prohodí posty Kryštof s Vítkem. Po erroru na 3. metě se pálkař soupeře dostává na metu, následuje krádež 2. a odpalem do vnějšího pole dobíhá domů a snižuje stav na 4:6. V dohrávce vycházíme na pálce opět naprázdno, soupeř vycítil šanci na zvrat v utkání. Začíná drama (aspoň pro mě), ale štěstí stojí na naší straně, následují rychlé 3 auty a za stavu 6:4 pro nás utkání za šera končí.

Zapsal Eda

Vytisknout E-mail