Softball

Polovina soutěže za námi

Naše letošní působení v 2. lize žen se pomalu dostává do své druhé poloviny. Úvod soutěže náš tým zvládl na výbornou. Bilance z dosavadních 15 odehraných utkání je 14 vítězství a jen 1 prohra s impozantním skóre 137:35. Náš hlavní cíl do sezóny, návrat do Extraligy žen, je tedy více než reálný.

Loňský sestup z nejvyšší soutěže nás sice mrzí dodnes, ale pro vývoj našeho týmu se v podstatě nemohlo stát nic lepšího. Do družstva se připojilo hned 6 mladých hráček (juniorky kadetky) a o stupínek nižší soutěž je pro rozvoj týmu určitě vhodnější. Celý tým se postupně sehrává a rozvíjí, hra se tak oživila a zpestřila. Tým dostal nový náboj a postupně získáváme větší jistotu v útoku a zvyšuje se naše odolnost v obraně. Občas se sice objeví i nějaké ty hrubky, ale pracujeme na jejich odstranění. Velkou oporu má náš tým naštěstí tradičně ve svém středu - na nadhozu. Velmi příjemné nbso online casino reviews je, že vedle zkušené stálice Jitky Horové si stejně dobře vede i Kristý Malá, která do dospělých soutěží vlétla naprosto bez respektu a pálkařky soupeřů si s ní většinou neví rady. Obě mají procento SO přes 40%. 

Důležité bude neusnout přes prázdniny a ve zbývajících zápasech vše doladit, aby nás nic nezaskočilo v závěrečném play-off, které je již nyní více než jisté. Jedno, který soupeř na nás nakonec vyjde. Již nyní víme, že porazit umíme všechny; stejně jako to, že pozlobit nás mohou také všichni. Záležet bude jen a jen na nás. Sílu na to náš tým určitě má.

Složení: Jitka H., Petra M., Anička H., Anička F., Jíťa Š., Kája J., Zuzka K., Týna S., Kristýna Ml., Monika K., Verča K., Anička S., Kristý M., Pája H. "Guťa a Pierre"

Přehled výsledků:

SaBaT-Joudrs B   9:2, 9:6, 12:2

Brno-SaBaT  0:11, 1:18, 4:11

SaBaT-Radotín 14:4, 7:1, 12:1

SaBaT-PV 13:3, 5:1, 5:4

SaBaT-Ml.Buky 4:0, 2:3, 5:3

Vytisknout E-mail