Softball

Stoprocentní áčko se vyšplhalo na třetí místo v tabulce

Už během druhého extraligového víkendu áčko zabojovalo a dobrým týmovým výkonem získalo 4 výhry, 2 nad nováčkem soutěže Sparks Mladé Buky a 2 nad nebezpečným soupeřem Snails Kunovice. "Obecně se nám dařilo více především na pálce, když jsme dali minimálně 6 bodů v každém našem zápase. Klasicky dobře odházely obě nadhazovačky a bez většího počtu chyb zahrála i obrana." hodnotí zápasy trenér Kuča.


 

Sobotní zápasy se odehrály na domácí půdě Sparks a oba zápasy vyhrál SaBaT a to poměrem 13:0 a 9:2. "V sobotu v Bukách jsme měli trochu smůlu na počasí, když nám skoro celou dobu pršelo, ale to nás nerozhodilo, a hlavně na pálce jsme si zvedli sebevědomí spoustou pěkných odpalů včetně jednoho homerunu. To nám pak pomohlo v nedělním zápase s Kunovicemi, na které jsme v obou zápasech vlétli a konstantě jsme tvrdými odpaly dostali jejich nadhazovačku a obranu pod tlak. Kunovice se vsak nevzdávaly, a především v závěru druhého zápasu ještě nepříjemně dotahovaly, ale i čtvrté vítezství víkendu se nám nakonec podařilo udržet." dodává Kuča. Nedělní zápasy proti Kunovicím dopadly ve prospěch SaBaTu 6:3 a 9:8.

 

 A jak viděla zápasy hráčka Kristýna Malá? "V sobotu nám bylo překážkou spíše počasí, než soupeř, který byl slabší, než jsme čekali. Vynahradili jsme si to však v neděli, kdy jsme sehráli dvě vyrovnaná utkání a díky výbornému útoku a téměř bezchybné obraně si připisujeme důležité 2 výhry proti Kunovicím." Kuča dodává: "Víkend hodnotíme velmi pozitivně, ale hned ve čtvrtek nás čeká těžké utkaní se silnými juniorkami tak doufám, že nám forma vydrží."

 

 

 

 

Vytisknout E-mail