Další víkend ve znamení mládeže

Po třináctkách, kteří bojovali v kvalifikačním turnaji o postup na MČR minulý týden, čekají kvalifikační turnaje či Mistrovství ČR další naše mládežnické týmy.

Jako první se do hry dostanou naše "devítky", které čeká již od pátku do neděle Mistrovství České Republiky v coach pitchi, kterého se nakonec zúčastní 17 týmů z celé republiky. Náš tým byl nasazen do skupiny A, jediné pětičlenné, kde budou mít za soupeře Piranhas Beroun, pořadatelský tým Olympie Blansko, Orli Choceň a Třebíč Nuclears. První zápas čeká náš tým již v  11h, kdy se střetneme s našimi regionálními soupeři z Berouna. Až do sobotního dopoledne nás budou čekat celkem čtyři zápasy a podle našeho umístění ve skupině pak další zápasy až do nedělního odpoledne. Kompletní rozpis turnaje je k dispozici zde.

Druzí nejmladší, kteří o víkendu vstoupí do turnaje jsou jedenáctky, které čeká kvalifikace o postup na MČR, na kterou postoupí pouze dva nejlepší týmy ze skupin C + D, mezi jejichž účastníky patří i náš tým. Náš tým čeká ve skupině C hrané v Třebíči (skupina D se hraje také v Třebíči) postupně Kotlářka Praha (v pátek v 17:00) a Hippos Brno (v neděli v 9:00). Nejlepší dva z této trojice pak odehrají zápas o postup s nejlepšími ze skupiny D (domácí Třebíč Nuclears, Sokol Hluboká a Miners Kladno). Kompletní rozpis turnaje je k dispozici zde.

Posledním mládežnickým týmem, který bude o víkendu bojovat o postup na MČR jsou naše patnáctky. Ty čeká v Hluboké stejný formát jako jedenáctky, to znamená nejprve zápasy ve skupině C proti Blesku Jablonec (sobota 9:30) a proti Ježkům Jihlava (sobota 14:10). Nejlepši dva z této trojice pak odehrají v neděli zápasy o postup na MČR proti nejlepším týmům ze skupiny D (domácí Sokol Hluboká, Olympia Blansko a Klasik Frýdek-Místek). Kompletní rozpis turnaje je k dispozici zde.