Třináctky míří do kvalifikace o MČR

Naše třináctky čeká o prvním zářijovém a posledním prázdninovím víkendu druhý a snad ne poslední vrchol letošní sezóny, kvalifikační turnaj o postup na Mistrovství ČR kategorie U13, které se uskuteční v termínu 15. Až 17. září.

Přímý postup na Mistrovství ČR si již zajistili nejlepší týmy z červnového Českého Baseballového poháru U13 a tuto čtveřici doplní další čtyři týmy z víkendové kvalifikace. Náš tým byl nalosován do skupiny A, která se spolu se skupinou B odehraje v Blansku. Ve skupině A bude kromě nás ještě domácí Olympia Blansko a Technika Brno, se kterým jsme se potkali o víkendu na BACK2SCHOOL a se kterým jsme těsně prohráli 2:3. Pravděpodobným favoritem skupiny bude domácí Olympia, která skončila na červnovém ČBP moravské části na třetím místě a stejně dobře si vede I v regionálním přeboru této kategorie v region Jih. Pevně věříme, že se nám podaří v těchto dvou zápasech ve skupině uspět a posuneme se do zápasu o postup, kde se utkáme s úspěšným týmem ze skupiny B, kde hrají Draci Brno, Tempo Praha a Baseball Plzeň.

V sobotu 2. zaří začínáme po obědě s domácí Olympií a v neděli ráno nás pak čeká Technika. V případě úspěchu ve skupině nás pak čeká v neděli odpoledne zápas o postup na MČR U13 !

Kompletní informace o kvalifikačním turnaji včetně rozpisu zápasů jsou k dispozici zde.