32_20230524_095659.jpg

Úspěšná jízda v Little League 2023

Letošní Little League přinesla spoustu radosti. Po úspěšné sérii zimních halových turnajů pokračujeme s výběry All Stars do finálového turnaje. A tím jízda Little League nekončí!

Po úspěšné sérii zimních halových turnajů, kde se masivně zapojily naši hráči do kategorií U11, Junior, Major i Boys a získali cenné zkušenosti a kamarády napříč pražskými kluby, pokračujeme s výběry do finálového turnaje. 

Národní finále Little League se konalo 20.-21. května v Ostravě a Brně ve třech kategoriích. SaBaT měl zastoupení ve všech kategoriích (Junior: Horová, Šritrová, Kolovratová, coach Horová, Major: Vagnerová, coach Vagner, Boys: Kopecký, Weiss, Hora, Sussland, coach Kopecký, Weiss). Oba dívčí týmy se probojovaly na Evropsko-Africkou kvalifikaci, která proběhne 5.-9. 7.  a změří síly se zahraničními týmy. Kluci obsadili krásné druhé místo a tím jejich část soutěže končí. 

Ze SaBaTu se programu Little League zúčastnilo na dvě desítky hráčů a hráček. Bez velké podpory dobrovolníků a rodičů by tento program nemohl fungovat. 

Držíme palce holkám na E-A kvalifikaci LL a děkujeme všem za účast a podporu!