25_20230401_111102.jpg

Muži dnes začínají na Hippos

Pro náš tým mužů začíná baseballová sezóna právě dnes dvojzápasem s brněnskými Hippos.

Po dlouhé zimní přestávce startuje druhá nejvyšší soutěž mužů prvním hracím dvoukolem. Náš tým čeká na úvod farmářský tým Hrochů Brno.

Hroši pro letošní rok změnili svojí strategii ohledně svého farmářského týmu Hippos. V letošním roce nestaví svůj tým jedenadvacetiletých do Extraligy U21 a na místo toho budou tito velice talentovaní hráči hrát 1. LIGU v dresu Hipposu. Tým Hipposu však bude doplněn i o hráče se zkušenostmi z Extraligy či dokonce ze zámořských univerzitních soutěží. Každopádně nečeká náš tým na úvod soutěže jednoduchý soupeř.

I náš tým pokračuje v omlazování svého kádru a zapojování talentovaných hráčů kategorie U21. Ačkoliv počasí zatím nebylo příliš nakloněno přípravě venku, minulou neděli náš tým absolvoval první herní zkoušku v německém Lipsku, kde odehrál dva sedmi inningové zápasy proti Leipzig Wallbreakers (výhra 7:6) a berlínským Roadrunners (prohra 2:6).

První zápas dnešního dvojzápasu začíná jíž ve 12:00 v brněnském areálu U Hrocha a průběh prvního zápasu lze sledovat zde.