58_20231016_231915.jpg

Zakončení sezóny 2023

Sezóna 2023 je za námi... a zakončili jsme ji jak jinak než hrou!

V sobotu 14. října bylo na našich hřištích hned od rána plno. Dopoledne si zahrály děti U7, U9 a žákyně U11 přátelský turnaj. Sestavili jsme 3 mix týmy a s Piranhas Beroun se letos naposledy poprali o vítězství. Liják po poledni nás zahnal do haly, kde proběhlo slavnostní vyhlášení dětského turnaje a vyhlášení úspěchů letošního roku napříč kategoriemi a týmy. Velká gratulace za uplynulou sezónu všem!

Odpoledne poměřili své síly chlapi Oldies vs. mužské Áčko, které neodradilo bláto ani přetrvávající déšť. Rodiče předvedli, že i oni se umí zmazat od antuky a celé odpoledne neúnavně hráli slowpitch. 

Na klubové zakončení sezóny přišli i oba prezidentové našich asociací Gaba Waage za softbal a Petr Ditrich za baseballovou asociaci, abychom společně oslavili důležitý milník v naší sportovní historii. Od tohoto víkendu se stávají naše sporty součástí olympiády LA28! Olympiáda je velkou motivací pro mladé hráče a hráčky.  

Společné setkávání na hřišti již pomalu končí... Prolistujte si fotkami od našich fotografů Štěpána Hasala a Vládi Bezděka a těšte se na další společné akce!