Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 31 článků.
SaBaT Praha

Změna v rozpisu nadstavby 1 LIGY

Pozor, muži si s Klasikem Frýdek-Místek vyměnili pořadatelství dvojzápasů a tak nás v sobotu čeká opět cesta do Frýdku-Místku, kde začínáme nadstavbu 1 LIGY

SaBaT Praha

Tři výhry mužů v přípravě

Muži přivezli z víkendové přípravy v Bratislavě tři výhry. V sobotu v těsném zápase s rakouským šampionem Diving Ducks zvítězili 3:2 a v neděli dvakrát porazili slovenskou mužskou reprezentaci 7:2 a 7:6.

SaBaT Praha

Sedmičky druhé na TROJAN WINTER GAMES

Pouze Eagles Green byli nad síly našich sedmiček na nedělní části turnaje TROJAN WINTER GAMES. Navíc ve finále to byl s Eagles boj ! Z Bohnic si naše sedmičky odváží stříbro

SaBaT Praha

Jedenáctky vítězí na TROJAN WINTER GAMES

Jedenáctky zvítězili na halovém turnaji TROJAN WINTER GAMES v LOBu v Bohnicích, ve finálovém zápase porazili v tie breaku Sokol Hluboká 8:5. Zápas otáčel Vojta Švanda ve 4. směně Grand Slamem !

SaBaT Praha

Sedmičky zvítězili v Liberci

V sobotu zvítězili naše sedmičky na halovém turnaji v Liberci. V základní části porazili domácí Patriots, Roudnici i Choceň. Ve finále si poradili s Tempem 19:17

SaBaT Praha

Lednový Troja Challenge

Lednový Troja Challenge proBĚHne 21. 1. 2024 od 10:00 hodin. Těšíme se na běžce všech kategorií!

SaBaT Praha

Troja Challenge Run - 17. 12.

Troja Challenge Run se rozběhne na břehu Vltavy tuto neděli, 17. 12. v dopoledních hodinách. Padne traťový rekord, utečete před pečením cukroví?

SaBaT Praha

Softbal a baseball na Olympiádě LA28

Radujte se s námi! Na olympijských hrách v Los Angeles v roce 2028 bude na programu opět softbal a baseball. Můžete začít trénovat hned zítra, šance dostat se na olympiádu tu jsou! :-)

SaBaT Praha

Po stříbru máme i bronz z MČR mládeže

Po stříbru U18 na Mistrovství ČR se podobně dařilo i našim kadetům, kteří vybojovali skvělé bronzové medaile ! Děkujeme oběma týmům za fantastickou reprezentaci klubu !

SaBaT Praha

Jedenáctky budou bojovat na MČR U11 v Coachballu

Tento víkend se zúčastní nás smíšený tým U11 Mistrovství ČR v Coachballu. Soutěž coachballu vrcholí 3-denním turnajem na Eagles, kde si poměří naše holky a kluci své síly se soupeři z celé republiky.