Krátké zprávy

Zobrazeno 11 až 20 z celkem 24 článků.
SaBaT Praha

Zveme vás na Český baseballový pohár U9

Zveme vás na Český baseballový pohár U9, který proběhne tento víkend u nás na SaBaTu. 2 dny baseballového nadšení, radosti a nervů / týmy z celé republiky Přijďte podpořit naše malé baseballisty!

SaBaT Praha

SUMA OPEN Kadetky - den 1

Kadetky vítězí v prvním svém zápase na SUMA OPEN nad Ukrajinou 11:3 ! Ve druhém zápase dnešního dne nás čeká Litva, v 16:00.

SaBaT Praha

První kolo Superligy kadetek

Kadetky končí první turnaj Superligy se dvěma výhrami a dvěma prohrami. V tabulce jim patří po prvním kole dělené třetí až čtvrté místo !

SaBaT Praha

Víkendové výsledky baseball

U21 v neděli s Eagles opět 1-1 na zápasy v prvním zápase výhra 2:0, ve druhém zápase prohra 1:5. Muži A nehráli pro nehratelný terén

SaBaT Praha

Vítězství U21 v premiéře EXL U21 2023

U21 zvítězili v prvním extraligovém zápase v Brně na Dracích nad domácími Draky 9:1. Druhý zápas začne v cca 15h.

SaBaT Praha

Lukáš Vrba v žákovské reprezentaci

Lukáš Vrba si úspěšně proklestil svými výkony cestu až do finální nominace na ME a MS žáků letos v létě ! Lukáši veliká gratulace a veliké díky za skvělou reprezentaci SaBaTu !

SaBaT Praha

Vezeme dvě výhry z Brna !

Hippos vs. SaBaT 3:7 s SaBaT vs. Hippos 5:2. Skvělý start do 1. LIGY !!!

SaBaT Praha

Jarní turnaj U13

Náš U13 baseballový tým startuje sezónu už zítra. V Eagles Parku se účastní jarního turnaje U13. V základní skupině, hrané v pátek a v sobotu dopoledne, odehrají kluci dva zápasy již v pátek. Nejprve ve 13:20 proti české reprezentaci a v 16:40 je čeká Sokol Hluboká. V sobotu v poledne pak čeká na naše hráče atraktivní soupeř London Archers z Velké Británie. Další zápasy kluky čekají podle výsledků odehraných zápasů v základní skupině.

SaBaT Praha

TROJAN WINTER GAMES U171

Naši nejmladší končí na TROJAN WINTER game třetÍ. Skvělá práce